Izolace bazénů, jezírek a požárních jímek

Pro izolace bazénů a jezírek používáme výhradně hydroizolační folie FATRAFOL, které jsou vyrobeny z měkčeného PVC. Uplatní se jak při stavbě nových vnitřních i venkovních bazénů tak při rekonstrukci starších bazénů. Svojí kvalitou patří folie FATRAFOL na špici v Evropě a to především vysokou UV stabilitou a stálobarevností. Používá se několik typů odlišujících se od sebe kvalitativním a barevným provedením. V nabídce je také protiskluzová folie s PES vyztuží s úpravou vhodnou především na schodišťové stupně či jiné části bazénu, kde se tento povrch vyžaduje.

Materiál používaný při výrobě všech typů folií je odolný proti hnilobě, plísním a odpuzuje mikroorganizmy. Bazénová folie FATRAFOL je určena pro vrchní pohledovou vrstvu bazénů – vyznačuje se vynikající svařitelností. Zvláště významný je fakt,že tato svařitelnost je výborná i po dlouhé době , což se pozitivně uplatní například při doplňování nového prostupu v bazénu nebo při případné opravě. Folie má vynikající užitné vlastnosti, příjemný omak a slouží jako zábrana prozi ztrátám vody průsakem a pro zlepšení estetického vzhledu bazénu.

Přednosti a výhody

Okrasná jezírka v blízkosti supermarketů nebo velkých staveb mají ve skutečnosti funkci požární jímky . Naše izolace bazénů a umělých jezírek jsou zárukou dlouhé životnosti.